معرفی درب و پنجره UPVC لولایی


یکی از کاربردی ترین انواع پنجره دوجداره ، پنجره دوجداره لولایی می باشد. پنجره دوجداره لولایی می تواند در دو جهت چپ و راست حرکت کند. نوع دو حالته آن یا همان tilt این امکان را به مصرف کننده می دهد که بدون اشغال شدن فضای داخلی توسط بازشو پنجره، پنجره دوجداره از بالا با زاویه ۲۰ درجه باز شود و تبادل هوا صورت پذیرد. ازبالابازشو برای اینکه به پرده گیرنکند وگردش هوا انجام شود , و برای تمیز کردن آن به بغل باز می شود. از دیگر مزایای مدل لولایی این است که دو سری لاستیک درزگیر دارد که هنگام بسته شدن بطور کامل کیپ می شود . در عین حال زیبایی آن که علی رغم ظرافت پروفیل ازاستحکام کافی برخورداراست , خیره کننده و چشمگیر است .
این نوع پنجره اگر بصورت استاندارد تولید گردد و از یراق الات خوب و با کیفیت در آن استفاده شده باشد، یکی از بهترین انواع پنجره دوچداره از نظر آب بندی و هوا بندی می باشد. پنجره دوجداره لولایی استاندار یک پنجره دوجداره کاملا عایق می باشد.
نکات مهم در تولید پنجره دوجداره لولایی استاندارد:
  1. حتما در تولید پنجره دوجداره از پروفیلی استفاده شود در داخل آن از گالوانیزه به ضخامت ۱/۵ میلی متر و بصورت یکپارچه استفاده شود، مخصوصا در نقاط نصب و پیچ لولاها.
  2. حتما از یراق آلات معتبر بازار استفاده شود.
  3. پیچ نصب لولا حتما باید در دوجدار گالوانیزه ۱/۵ میلی متری نفوذ کرده باشد در غیر اینصورت با گشاد شدن محل پیچ لنگه بازشو از رگلاژ در آمده و بازشو خود را به اصطلاح می اندازد.
  4. حتما وزن بازشو در انتخاب نوع لولا و یراق لحاظ گردد. ترجیحا از لولا های قابل تنظیم استفاده شود.
1000+

رضایت مندی مشتریان

درجه کیفی: